Sohbet Etmeyi Özleyenlere Podcast Önerileri | Influencer Cat

Sohbet Etmeyi Özleyenlere Podcast Önerileri

Sohbet Etmeyi Özleyenler İçin Podcast Önerileri

Bir önceki yazımızda sizlere podcast dünyasını tanıtmıştık. Bu yazımızda ise ülkemizde en sevilen ve Influencer Cat olarak dinlemekten en keyif aldığımız podcastleri sizinle paylaşacağız.

Nasıl Olunur?

Nasıl olunur?, gazeteci yazar Nilay Örnek’in farklı alanlarda çalışan ve o alanlarda başarılı olmuş kişilerle “Nasıl Olunur?” üzerine gerçekleştirdiği sohbetlerden oluşan bir podcast serisidir. Şu ana kadar seriye konuk olan isimler arasında Murat Daltaban, Levent Erden, Aylin Aslım, Mert Fırat, Arzu Kaprol, Mehmet Yaşin, Murathan Mungan, Saffet Emre Tonguç, Yekta Kopan, Emre Arolat gibi birçok disiplinden alanında öncü isimler var. Bölümler, 50 dakika – 1.5 saat arası sürüyor.

Kendine İyi Davran

Son zamanlarda Youtube’daki kanalında yayınladığı videolarına rastlamış olabileceğiniz psikolog Beyhan Budak’ın çok merak edilen bazı psikolojik konulara açıklık getirdiği ve kendi içinizde çözmeniz gereken sorunlara çözüm bulabilmeniz için yol göstericilik yaptığı podcast serisi. İçerisinde çocuklukta yaşanılanların şimdiki hayatı nasıl etkilediğinden, panik atak ilaçsız nasıl yenilir ve terapi etkisi yapan 5 kitap önerisine kadar birçok farklı konu barındırmaktadır.

Socrates Podcasts

Socrates Podcasts, spora entelektüel bir bakış atmak isteyenler için SOCRATES Dergi ekibinin futboldan basketbola, tenisten motosporlara her disiplinden haftalık spor olaylarını değerlendirdikleri podcast serisi. Bölümler ortalama 45 dakika sürüyor.

FilmLoverss

FilmLoverss, Esen Tan, Güvenç Atsüren ve Utku Ögetürk gibi isimlerin, Parasite’in En İyi Film Oscar ödülünü almasından, Adèle Haenel’in 45. César Ödülleri’nde En İyi Yönetmen ödülünü alan Roman Polanski’ye yaptığı protestoya kadar sinemaya dair ne varsa konuştukları, sinema dünyasından yeni haberleri verdikleri podcast serisi. Bölümler yarım saat – 1 saat arasında değişiyor.

Gelecek Bilimde

YouTube ve Twitch üzerinden yaptığı canlı yayınlarla tanınan Gelecek Bilimde, Spotify üzerinden podcast yayını yapıyor. Yayınlarda ağırlıklı olarak sağlık, bilim ve teknoloji konularına yer veriliyor. İçerikleri alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan Gelecek Bilimde’de röportaj ve eğitici içeriklerin yanı sıra interaktif projeler ve sosyal dönüşüm kampanyalarına dair bilgiler sunuluyor. Gelecek Bilimde Spotify platformunda cuma günleri yayımlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen İletişime Geç