Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hangi Çözümleri Sunuyoruz ?

+
01
Dijital Pazarlama

Markanızın ya da ürünlerinizin pazarlama stratejisine uygun sosyal medya reklamları hazırlar, istediğiniz kadar takipçiye ve hedef kitleye ulaştırır, bu reklamları yönetir ve sizlere detaylı olarak raporlarız.

+
02
Influencer Marketing

Öncelikle bu çalışmayı gerçekleştirecek kişiler (influencer) analiz eder ve önem sırasına göre bir derecelendirmeye tabi tutarız. Pazarlamayı gerçekleştirmek için bu kişinin takipçilerine yönelik bir marka farkındalığı yaratılır. Sonrasında hedef kitleye pazarlama yapmak için influencer kişinin aracılığıyla kampanyalar gerçekleştirilir.

+
03
Influencer İçerik Üretimi

Influencer mısınız ? onlarca referansımızla sizlere YouTube, Instagram ve TikTok gibi platformlarda içerik üretmenizde ve yükselmenizde baştan sona yardımcı oluyoruz.

+
04
Prodüksiyon Hizmetleri

Bir fotoğraf karesinin bile çok şey anlattığı günümüzün multimedya dünyasında, tanıtım filmlerinin büyük yararı yadsınamaz bir gerçektir. Firmanıza ait bir ürünü tanıtmanın ve pazarlamanın en pratik ve etkili yöntemi; ürün tanıtım videosu ve reklam filmleridir.

+
05
Sosyal Medya Yönetimi

Tecrübeli ekibimiz ile sosyal medya sayfalarının yönetimini üstlenir, hedef kitlelere sosyal medyada ulaşır, sektörünüzle ilgili özgün ve ilgi çekici içerikler oluşturur, paylaşır, erişim ve etkileşimleri müşteriye çeviririz.

+
06
Marka Danışmanlığı

Başarısını arttırmak isteyen firmalar için uzman marka yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Pazarlama departmanı olan veya az sayıda profesyoneli bulunduran tüm şirketler için Marka Yönetimi ve Danışmanlığı hizmetimizle yıllık marka operasyonunuzu garanti altına alıyoruz.

+
07
Grafik Tasarım

Kurumsal olarak başarılar ile dolu bir hayata sahip olan firmanızın logo ve grafik tasarımları başarılı değil ise bu başarılarınız logo ve grafik tasarımlarınız sebebiyle sürekli olarak gölgede kalabilir.

+
08
Web Tasarım

Web siteniz, firmanızın kurumsal kimliğinin dijital platformlarda bir yansımasıdır. İnternet ortamında erişilebilirlik ve ticari amaçlarınızın gerçekleşmesi ile birlikte mevcut müşteri portföyünüzü de geliştirmeniz için kullanabileceğiniz en etkili yöntem web sitenizdir.

+
09
E-Ticaret Çözümleri

Dijital Pazarlama ile şirketinizin %30 büyüyeceğini biliyor musunuz ? Ürün araştırması yaparken hemen almak yerine detaylı araştırma yapmaya başlarsınız. Bu araştırmada ise internet ilk tercihiniz konumundadır. Bu nedenle elektronik ticaret her firmanın ihtiyacıdır.

+
10
Seo Çözümleri

Belirlediğiniz kelimelerde Arama Motorlarında daha fazla görünmenizi sağlarız. Referans gösterme ve tavsiye çalışmaları ile web sayfanızın arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlamaktayız. Seo aynı zaman bir reklam ve tanıtım çalışmasıdır.

+
11
Mobil Uygulama

Windows, Android ve iOS tabanlı sistemler ile çalışan mobil cihazlar için native veya hybrid uygulamalar tasarlıyor, geliştiriyor ve sizler için uygulama mağazasında yayınlıyoruz.

+
12
Otomasyon Yazılımları

İşinizi yaparken en çok zaman alan işin elle girilen işler olduğunun farkındasınızdır. Size özel otomasyonlarımız ile üstünüzden büyük bir yük atabilirsiniz.

Influencerlarımız kimler?

Call Now ButtonBizi Arayın