Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi Keşfedin!

Influencer Cat Digital Marketing Agency olarak markalarınızın tüm ihtiyaç ve sorunlarına göre 360 derece hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama & PR, Influencer Pazarlama, Grafik Tasarım, Web Tasarım, E-Ticaret Çözümleri, Video Prodüksiyon ve Mobil Uygulama Geliştirme mevcuttur.

Influencer İçerik Üretimi

Influencer mı olmak istiyorsunuz? Sizlere YouTube, Instagram ve TikTok gibi platformlarda yüksek kalitede video içerikleri üretmenizde ve yükselmenizde baştan sona 360° profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Tüm ihtiyaçlarınıza uygun Windows, Android ve iOS tabanlı işletim sistemleri ile çalışan mobil cihazlar için mobil uygulama tasarlıyor, geliştiriyor ve sizler için uygulama mağazasında yayınlıyoruz.

Grafik Tasarım

Markanızın web sitesi, reklamları, kitapları, dergileri, afişleri, kurumsal iletişim ve kurumsal kimlik gibi birçok faaliyetleri için grafik tasarım hizmeti vermekteyiz.

Web Tasarım

Web siteniz, markanızı geniş kitlelere tanıtmanın en kolay ve ekonomik yoludur.
Siz de dijitalde imajınızı doğru konumlandırmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden markanızı dijitalde duyurmak için adım atın.

Video Prodüksiyon

Markanıza ait ürün ve hizmetleri pazarlamanın en pratik ve etkili yöntemi; ürün tanıtım videosu ve reklam filmleridir. Biz Influencer Cat olarak, video ve video prodüksiyon ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret çözümleri ile şirketinizin %70 büyüyeceğini biliyor musunuz? Ürün araştırması ve satın alma işlemleri yaparken hemen almak yerine detaylı araştırma yapmaya başlarsınız. Bu nedenle elektronik ticaret çözümleri her zaman firmanızın bilinirliği ve satışı için önemlidir.

Markalar ile oluşan dijital hikayemize siz de dahil olun.

Dijital dünyada, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetlere sahip olmak ve satışlarınızı artırmak için hemen iletişime geçin.