Hakkımızda

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Tek Bir Çözüm Ortağı.

Influencer Cat olarak, markaların dijital dünyadaki hedef kitlelerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşıp, vermek istedikleri mesajı en doğru şekilde aktarmalarını sağlıyoruz. Tecrübeli ve yaratıcı ekibimizin yaptığı çalışmalarla, markaların bilinilirliklerini ve prestijlerini artırmalarına ve kitleleri ile sürdürülebilir, sadakate dayalı bir bağ kurmalarına olanak sağlıyoruz.
Kreatif ve Dinamik Ekip

Çeşitli markalara genç ve kreatif ekibimiz ile tam kapasite hizmet vermekteyiz.

Gizlilik ve Güvenli Hizmet Politikası

Çalıştığımız tüm markalar ile gizlilik ve güvenli hizmet politikası ile çalışmaktayız.

CRM Sistemi İle Anında İletişim

İşlerinizin durumunu anlık takip edebilir, iş iletebilir, soru sorabilir ve cevap alabilirsiniz.

Kimiz, Neler Yapıyoruz?

Markanızı dijital ve reel dünyada ileri taşıyacak tüm reklam ve içerik hizmetlerini sunan Influencer Cat, 2019 yılında kurulmuş olup genç, dinamik ve kreatif bir ekiple yoluna devam etmektedir. Influencer Cat, farklı sektörlerde edindiği deneyimler sayesinde geniş kitlelere hitap ederek en doğru şekilde dijital platformlarda yer almak isteyen markalara 360 derece profesyonel çözümler sunmaktadır.

Dijital medyanın uçsuz bucaksız arazisinde, en son dijital trendlere ve mecralara göre markanız için oluşturduğumuz stratejik planlamalar sayesinde yaptığımız analiz ve raporlamalar sonucu ortaya çıkan yenilikçi fikirlerimizle markanızın dijital medyada kimlik oluşturmasına yardımcı oluyoruz.

Influencer Cat

Influencer Cat olarak markaların dijital platformlardaki temsilini, en doğru şekilde en uygun maliyetlerle sağlayarak marka bilinirliğinin üst seviyelere ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Zamanın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Influencer Cat olarak sahip olduğumuz teknolojik altyapı sayesinde markaların telefon görüşmeleri veya maillerine bağlı kalmadan, yer ve zaman fark etmeksizin projelerini özel bir “proje yönetim sistemi” ile takip edebilmelerini sağlıyoruz. Bu sistem aracılığıyla markalar projelerini ve işlerini anlık olarak takip edebilirler ve bu sayede zamandan tasarruf etmiş olurlar.

Markalar ile oluşan hikayemize siz de dahil olun.

Dijital dünyada, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetlere sahip olmak için hemen iletişime geçin.