Hakkımızda

Tüm İhtiyaçlarınız İçin
Tek Bir Çözüm Ortağı.

Her ölçekteki markalara ve içerik üreticilere çözümler sunan kreatif ve dijital pazarlama ajansıyız. Özgün pazarlama ve iletişim stratejilerini geliştirerek Dünya’da başta gelen Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn ve YouTube olmak üzere sosyal ve dijital medya platformlarında müşterilerimizin kendilerini en iyi şekilde anlatabilmelerini sağlıyoruz.

Yeteneklerimize ise her geçen gün daha da gelişen dijital Dünya’da kalıcı
ve kreatif bir biçimde başarı sağlamalarını hedefleyerek tam zamanlı
kariyer danışmanlığı ve menajerlik sunarak markalar ve yetenekleri en
uygun şekilde bir araya getiriyoruz. Devrim yaratan veritabanımız sayesinde markalar ve Influencerlar, dünya çapında amaçladıkları noktaya hızlıca ulaşabilmektedirler.

Çalışma Aşamalarımız
 • 01.
  İhtiyaç Belirleme
  • Planladığınız hedefe giden yolda ihtiyaçlarınıza uygun hizmetleri sunar, en verimli şekilde faydalanmanız için hedef kitlenizi tespit ederiz.
 • 02.
  Hedef Analizi
  • Hedef kitlenizi yaş, cinsiyet, alışkanlık ve yaşam tarzına göre analiz ediyor, hedef kitleniz ile en etkili şekilde iletişime geçmeniz için gerekli araçları belirliyoruz.
 • 03.
  Üretim
  • Her aşamada sizinle beraber alınan kararları uyguluyor ve gerçekleştirmemiz gereken hizmetleri en kaliteli şekilde yerine getiriyoruz.
 • 04.
  Execution
  • Üretilen içeriklerin gerekli revizeleri gerçekleştirilerek, paylaşım takvimi planı doğrultusunda yayımını yaparız.

Kültürümüz

Influencer Cat’te insanlarımızın şu an olduklarından daha fazlası olmalarını sağlayan ve kültürümüzün temelini oluşturan üç faktör vardır; hayal gücü, birlik ve aksiyon. Bizim kültürümüz, tüm ekibimizin büyük düşünmelerini sağlayarak potansiyellerini en üst düzeye çıkarmaları, büyümeye yönelik fırsatları çözmeleri ve onlara çeşitli fırsatlar sunmaları için karmaşık zorluklar ile başa çıkmalarını sağlamaktadır. Güçlü bir takım olarak biz; tutkulu, yaratıcı, eğlenceli, sevgi dolu ve sonuç odaklıyız. Dijital dünyayı ve ajans algını Türkiye’deki bir ofis ile tamamen değiştiriyoruz.

Projeniz Mi Var ?

Trend ve yaratıcı içerikleri ekip olarak seviyoruz. Sizde firmamızla çalışmak için bize ulaşabilirsiniz. Unutmayın, siz yoksanız 1 eksiğiz.

Bizimle
Çalışmak İster Misiniz?
Call Now ButtonHemen Ara