2019 İnternetten para kazanma yolları | Influencer Cat

2019 İnternetten para kazanma yolları

Elimizde, cebimizde, masamızın üzerinde hatta televizyonumuzda bile internet var. En yakınlarımızın yüzünü görmediğimiz kadar bilgisayarımızı ve telefonumuzu görüyoruz. Çevremizdekilerle konuşmadığımız kadar internet üzerindeki tanımadığımız kişilerle konuşuyoruz. İnterneti bu kadar aktif kullandığımız için, internetten para kazanma yolları bulmak bize cazip geliyor. Nasıl gelmesin? Para kazanmadan bu kadar mesai harcanan bir mecradan kar da edilse harika olmaz mı?

İnternetin en kötü özelliklerinden biri, insanların isteklerini sömürerek para kazanan korsanların varlığı. Sizin internetten para kazanmak istediğinizi görüp, bunu fırsata çeviren pek çok dolandırıcı var. “Bilgisayarını açık tutarak şu kadar para kazan” sloganlı pek çok site, size hayal satmaktan başka bir şey vaat etmiyor. 2019 yılında da bu değişmeyecek.

Hayatın her noktasında olduğu gibi, internetten para kazanabilmek için bilinçli hareket etmek gerekiyor. Ponzi dediğimiz yapay saadet zincirlerine kanmaktansa, 2019 yılında internetten para kazanabilmek için yapabileceğiniz birkaç örnek bulunuyor.

1 – Online Anket Doldurmak

Bu yöntem uzun zamandır internette bulunuyor. Aralarında ödemeleri zamanında gerçekleştirmeyen, dolandırıcılık yapan örnekleri de var elbette. Ama Yandex Toloka gibi güvenilir kaynaklar, size sabit bir gelir sağlayabilir.

2 – Autusurf yöntemi

Buna “reklam izleyerek para kazanın” mottosu ile hepimiz aşinayız. Aslında durum bir nebze karışık. Hitleab, Financesurf, Surf4money gibi sitelere üye oluyorsunuz. Bu sitelerdeki autosurf modunu açıyor ve bilgisayarınızı açık bırakıyorsunuz. Böylece siteler sizin bilgisayarınız üzerinden otomatik reklam izleyerek size gelir sağlıyor.

3 – Bitcoin madenciliği

Geçen seneye damga vuran sektörlerin başında şüphesiz crypto para sektörü geliyor. Ülkemizde Bitcoin adını duymayan kalmadı. Hatta internetle haşır neşir olan pek çok insan sistemi denedi bile. Bitcoin madenciliği ise biraz daha farklı. Autosurf yönteminde olduğu gibi bilgisayarınızı açık bırakıyorsunuz. Bilgisayarınız kullanılarak yapılan işlemler üzerinden siz de para kazanıyorsunuz.

4 – Bilgisayar gücünü satmak

Cloud yönteminin gelişmesi ile ortaya çıkan platformlar, kullanıcılara bilgisayar güçleri karşılığında ödeme yapıyor. Günümüzde bunun en büyük örneği MQL5 platformu. Platform, sunucularına ek olarak sizin bilgisayar gücünüzü kullanıyor ve karşılığında size ödeme yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen İletişime Geç